Garderoby slask

Nadchodzi oczekiwana od tradycyjna wiosna. Więc nie tylko okazja na zdjęcie paru zbędnych kilogramów, ale jednocześnie na wymianę swoich stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do porzucenia ciężkostrawnej diety opartej na ciele i nabiale i skorzystania ze zdrowia, które proponują nam sałatki.

Witaminy Sałatki stanowią dużą bombę witaminową. Dają nam one całych elementów niezbędnych do normalnego działania układu. Polacy zawsze ale mają słabość do chętniejszego sięgania po produkty pochodzenia zwierzęcego. Więc tak dużo wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca oraz nadciśnienie są wciąż jedną z głównych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja artykułów pochodzenia zwierzęcego minimalizują ryzyko wysoko wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o moc bardziej delikatne niż mięso i nabiał. Mniej zalegają w ciągu pokarmowym, dzięki czemu po ich użytkowaniu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temu nie wykonują one wywiadów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest wtedy trwalsza i bezpieczniejsza dla naszego projektu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek wcale nie jest delikatne, szczególnie, jeżeli posiadamy odpowiednim sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że zrobimy je niezwykle szybko. Wystarczy jedynie wybrać warzywa, z jakich wymagamy zrobić sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić sokiem z cytryny. W ciągu paru sekund mamy czysty i odżywczy posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą przyjemne i jasne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najodpowiedniejszym sposobem, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę, jest wrażenie na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że może stanowić ona o wiele lepsza z starych polskich problemów i schabowych. Co znacznie, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie powinien być specjalistą kuchni. Wystarczy inwencja i myśl. To wyłącznie z nas chce, z których składników stworzymy naszą ważną i praktyczną sałatkę.